22. 3. - Komenčák slaví Velikonoce

V pátek 22. března 2024 proběhne na ZŠ Komenského v budově 1. stupně Velikonoční dílny. Začátek akce je plánován na 14.00. Těšit se můžete na dílničky pro děti, občerstvení a mnoho další zábavy.

24. 02. - Školní ples

24. února 2024 se budeme bavit my dospělí. Věříme, že i s vámi! Srdečně všechny zveme na Školní ples, který se uskuteční v sále ZUŠ Karla Malicha od 20:00 hodin.

Předprodej vstupenek začne 1. 12. na adventním jarmarku a pak od 4.12. ve školní družině každé pondělí, středu a pátek od 13.30 do 16.30.

Hrajeme si na školu

ZŠ Komenského nabízí přípravné hodiny pro předškoláky, na kterých budeme procvičovat výslovnost, grafomotoriku a prostorouv orientaci.

04. 10. - Drakiáda na kopci za Muškou

Zveme všechny předškolní i školní děti na letošní Drakiádu, která se uskuteční 4. října od 15.00 na kopci za Muškou. Těšíme se na vaši návštěvu!

26. 9. - Evropský den jazyků

Přijďte s námi oslavit již tradiční Evropský den jazyků. Můžete se přiučit nové věci, ochutnat pokrmy různých zemí, zahrát si tradiční evropské hry nebo si jen popovídat a užít si hezké odpoledne.